Sandały robocze - kiedy i dla kogo? Nasze propozycje

2018-03-27
Sandały robocze - kiedy i dla kogo? Nasze propozycje

Dla kogo polecane?

Sandały robocze stanowią najlepszy przejaw połączenia solidnego wykonania z komfortem i bezpieczeństwem pracy. To bowiem taki typ obuwia, który idealnie sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim dedykowany jest osobom, które pracują w zamkniętych i dobrych warunkach termicznych, mimo że niektóre modele doskonale sprawdzą się także w użytku zewnętrznym. Ich przemyślana konstrukcja zapewni wygodę i łatwość poruszania, stąd też polecane są dla osób, które względem obuwia roboczego oczekują tej oto swobody. Sandały robocze to zatem świetna propozycja dla osób ceniących bezpieczeństwo wykonywanej pracy, ale również komfortu noszenia, dlatego wierne grono zwolenników znajdują wśród pracowników magazynowych oraz zatrudnionych w halach przemysłowych.

Różnorodność dostępnego obuwia z pewnością zaskoczy niejednego zainteresowanego. Najlepiej o tym fakcie przekonuje asortyment sklepu Best Uniform, który oferuje sandały robocze w formie klapek, drewniaków lub bezpiecznych sandałów, których częściowo zabudowana konstrukcja wykonana ze skóry lub innych materiałów, wykazuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wśród bogatej oferty znajdziemy zatem obuwie idealnie sprawdzające się do pracy w kuchni, ulubione przez personel medyczny drewniaki, klapki z tworzywa EVA wykorzystywane w branży rolniczej i ogrodniczej oraz mnóstwo innych modeli, znajdujących swoich zadowolonych użytkowników w różnych branżach.

Kilka inspiracji

Klasycznym przykładem sandałów roboczych jest model marki Artra - http://bestuniform.pl/product-pol-96252-Obuwie-robocze-ochronne-sandaly-kuchenne-z-podnoskiem-601-6660-SBAEF.html, wyróżniający się stalowym podnoskiem, właściwościami antyelektrostatycznymi i antypoślizgową podeszwą. Dla zwiększenia komfortu i widoczności, zwłaszcza podczas pracy w środowisku zewnętrznym, polecany jest model Arsan - http://bestuniform.pl/product-pol-82927-Obuwie-robocze-sandaly-ohronne-ARSAN-O1.html. Wykonane z wysokiej jakości skóry bawolej, wzbogacone paskiem odblaskowym, o olejoodpornej podeszwie. Z kolei w branży medycznej chętnie wybierane pantolety zdrowotne, z odporną na mycie powłoką, zapewnią komfort i wygodę podczas najtrudniejszego dyżuru szpitalnego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.24 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-13
ok.
2020-07-05
Ok
pixel