Blog

Najlepsze maski/ półmaski higieniczne

Najlepsze maski/ półmaski higieniczneMaski lub półmaski filtrujące to przedmioty niezwykle użyteczne, zapewniające użytkownikowi możliwość pracy w miejscu zapylenia czy w warunkach wysiłku fizycznego. Ich właściwe użycie pozwala na przebywanie w pomieszczeniu, w którym występuje duże zanieczyszczenie aerozolami, gazami, pyłami czy mgłami.
Przeczytaj więcej

Kurtki ostrzegawcze - kiedy i dla kogo?

Kurtki ostrzegawcze - kiedy i dla kogo?Praca w przestrzeni publicznej, w której odbywa się ruch kołowy, działania prowadzone po zmierzchu lub w warunkach złej widoczności, przebywanie i organizowanie robót budowlanych, budowa dróg, koordynowanie transportu to nieliczne przykłady sytuacji, w których posiadanie kurtki ostrzegawczej stanowi warunek konieczny.
Przeczytaj więcej

Modne fartuszki kosmetyczne - nasze propozycje

Modne fartuszki kosmetyczne - nasze propozycjeKażdy, szanujący się gabinet kosmetyczny powinien legitymizować się dbałością o czystość i higienę. W ten sposób może udać mu się przyciągnąć do siebie wielu klientów, którzy z nieskrywaną przyjemnością zechcą skorzystać z oferowanego wachlarza usług. Klienci zwracają uwagę na wiele aspektów, wybierając odpowiednie dla siebie miejsce, a właściwy ubiór personelu to istotna składowa.
Przeczytaj więcej

Najlepsze obuwie medyczne dla lekarzy i pielęgniarek

Najlepsze obuwie medyczne dla lekarzy i pielęgniarekOdpowiednio dobrane obuwie medyczne w zawodzie lekarza i pielęgniarki to podstawa. Obciążająca stopy specyfika pracy, wymagająca długich godzin chodzenia po twardej powierzchni, okazuje się być męcząca dla nóg, ale również pleców, czego rezultatem są liczne schorzenia.
Przeczytaj więcej

Jakie nauszniki ochronne wybrać?

Jakie nauszniki ochronne wybrać?Na uciążliwe działanie hałasu, narażonych jest ponad 10 milionów osób. Jak wynika z przeprowadzonych badań, na 1000 zatrudnionych pracowników, aż 45 jest w grupie ryzyka na zgubne jego działanie, które w skrajnych przypadkach stanowi źródło występowania trwałych ubytków słuchu.
Przeczytaj więcej

Gogle, które skutecznie ochronią oczy - nasze propozycje

Gogle, które skutecznie ochronią oczy - nasze propozycjeNie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych, ale również w trakcie domowych remontów, posiadanie okularów ochronnych znajduje swoje racjonalne uzasadnienie. Zarówno na placu budowy, warsztacie, hali przemysłowej, jak i w przemyśle ciężkim znajduje się wiele pyłków i innych zanieczyszczeń, które mogą zagrozić prawidłowemu funkcjonowaniu narządu wzroku.
Przeczytaj więcej

Gdy zrobi się cieplej -  najlepsze krótkie spodnie ochronne

Gdy zrobi się cieplej -  najlepsze krótkie spodnie ochronneCiepłe, słoneczne dni, choć przez wielu wypatrywane z utęsknieniem to jednak dla pracowników budowlanych czy drogowych mogą dać się mocno we znaki, o ile nie będą posiadali odpowiedniego wyposażenia.
Przeczytaj więcej

Sandały robocze - kiedy i dla kogo? Nasze propozycje

Sandały robocze - kiedy i dla kogo? Nasze propozycjeWydawać by się mogło, że obuwie robocze to wyłącznie masywne półbuty czy zapewniające bezpieczeństwo podczas trudnych warunków trzewiki. Nic bardziej mylnego! W sprzedaży dostępne są także gwarantujące optymalną przewiewność sandały robocze, nieodzowne podczas ciepłych, wakacyjnych dni lub pracy w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach.
Przeczytaj więcej

Ostrzegawcza odzież robocza - zadbaj o bezpieczeństwo

Ostrzegawcza odzież robocza - zadbaj o bezpieczeństwoO tym, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w miejscach takich, jak: budowa, port, lotnisko, chyba nie trzeba nikogo przekonywać.
Przeczytaj więcej

Ważny każdy krok - jakie buty ochronne dla pracowników budowlanych? 

Ważny każdy krok - jakie buty ochronne dla pracowników budowlanych? W zależności od wykonywanej pracy, należy tak dobrać odzież ochronną, aby nie tylko spełniała wymogi narzucone przez BHP, ale również odzwierciedlała oczekiwania, co do komfortu i wygody użytkowania.
Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.24 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-13
ok.
2020-12-20
Polecam
pixel