spodnie przeciwdeszczowe

( ilość produktów: 8 )

Lekkie ochronne spodnie przeciwdeszczowe to odzież robocza, która sprawdzi się praktycznie przy wszystkich rodzajach prac na zewnątrz. Spodnie przeciwdeszczowe dostępne w tej kategorii, wykonane zostały zgodnie z wymogami i normami OEKO-TEX, na co posiadają odpowiednie certyfikaty.

W poniższej kategorii znajdą Państwo różnego typu spodnie przeciwdeszczowe, które łatwo dopasują się do indywidualnego profilu działalności firmy. Prezentowane spodnie przeciwdeszczowe są odzieżą roboczą najwyższej jakości. W efekcie na długo zachowują swoje właściwości, skutecznie opierając się zużyciu i brudzeniu. Spodnie przeciwdeszczowe to nie tylko odzież chroniąca przed wilgocią. Ergonomiczna forma, lekkość, łatwa dostępność do kieszeni, solidność wykonania oraz odblaskowe magnesy (by pracownik był lepiej widoczny przy złych warunkach pogodowych) sprawiają, że jest to uzupełnienie odzieży roboczej, które skutecznie zwiększa efektywność pracy.

Spodnie przeciwdeszczowe to uzupełnienie odzieży ochronnej, które przyda się w trakcie zbliżających jesiennych miesięcy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.24 / 5.00 17 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-06-13
  ok.
  2020-09-17
  OK. POLECAM
  pixel