Mascot

( ilość produktów: 147 )

Firma Mascot to duński producent profesjonalnej odzieży i obuwia roboczego do zastosowań ogólnych i specjalistycznych. Są to nowoczesne produkty dedykowane różnym grupom odbiorców, przede wszystkim pracownikom fizycznym pracującym na świeżym powietrzu.

Co składa się na ofertę firmy Mascot?

W ofercie firmy znaleźć można setki różnorodnych produktów wielu typów, w tym spodnie robocze, różnego rodzaju koszulki (koszulki z długim i krótkim rękawem oraz tzw. koszulki polo), bluzy robocze wykonane z wysokiej jakości tkanin termicznych, ocieplane kamizelki zimowe, kurtki ostrzegawcze i wiele innych. Jest to nowoczesna odzież robocza wykonana w odpowiedniej technologii, ze specyficznych gatunków tkanin, dzięki czemu spełnia ona wyśrubowane normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Produkty duńskiej marki Mascot są zawsze atestowane, co jest potwierdzone specjalnym certyfikatem jakości. Co warte podkreślenia, produkowana przez firmę odzież wykonana jest w ten sposób, by nie tylko spełniać określone normy jakościowe, ale także, by gwarantować wysoki komfort pracy i wyróżniać się atrakcyjnym wyglądem.

Czy warto inwestować w odzież duńskiego producenta?

Cechą charakterystyczną produktów marki Mascot jest niezwykle wysoka precyzja wykonania, co przekłada się na jej trwałość i modny wygląd. Wybierając produkty odzieżowe tej marki, zyskujesz pewność, że sięgasz po rzeczy wytrzymałe, odpowiednio skrojone, w których będziesz dobrze wyglądać i które zapewnią Ci maksimum komfortu podczas pracy. Doskonałym przykładem takich produktów mogą być popularne ogrodniczki, czyli specjalistyczne spodnie stworzone z myślą o pracy w pozycji pochylonej, powszechnie stosowane nie tylko podczas prac ogrodowych, ale także w różnego rodzaju warsztatach i wielu innych zakładach pracy.

Firma Mascot szczególną uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa pracy, dlatego w jej ofercie znajdziesz mnóstwo produktów odzieżowych wykończonych aplikacjami odblaskowymi. Firma sprzedaje również specjalistyczne kurtki, bluzy i spodnie ostrzegawcze wykonane z ten sposób, by zapewnić maksymalną widoczność pracownika po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.24 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-13
ok.
2022-08-03
SZYBKA REALIZACJA
pixel