Goodyear

( ilość produktów: 4 )

Jeden z największych producentów opon na świecie, firma Goodyear, to równocześnie ceniony producent wysokiej jakości odzieży i obuwia roboczego dedykowanego m.in. mechanikom samochodowym czy pracownikom zakładów wulkanizacyjnych.

Buty do pracy

W ofercie firmy Goodyear znajdziemy wiele modeli profesjonalnego obuwia przeznaczonego do zastosowań ogólnych i specjalistycznych. Są to zarówno buty o charakterystycznym sportowym kroju, o wzmocnionej konstrukcji, jak również masywne trzewiki ochronne skórzane, przeznaczone do pracy w chłodniejszych miesiącach roku, odporne na szereg różnego rodzaju zagrożeń, przede wszystkim na uszkodzenia natury mechanicznej, wodoodporne, z zabezpieczeniem przed przebiciem podeszwy i specjalnie wykończonym noskiem, który minimalizuje ryzyko urazu palców stóp. Obuwie robocze amerykańskiej marki Goodyear jest gwarantem wysokiego komfortu i bezpieczeństwa pracy, przy jednoczesnej możliwości zachowania atrakcyjnego, modnego wyglądu butów – jest to pochodną wysokiej precyzji wykonania obuwia i zastosowania do jego produkcji najlepszej jakości materiałów.

Odzież robocza

Choć specjalnością firmy Goodyear są produkty wykonane z gumy i materiałów pokrewnych, to jednak w jej ofercie znajdziemy również wiele wysokospecjalistycznych, a przy tym modnie skrojonych produktów odzieżowych, chociażby takich jak wodoodporne kurtki robocze zimowe z wysokim kołnierzem wykończonym przyjemnym w dotyku polarem, z wygodnym w obsłudze kapturem i szeregiem pojemnych kieszeni zewnętrznych na drobne narzędzia i różnego rodzaju akcesoria przydatne w pracy. Zarówno kurtki, jak i spodnie robocze Goodyear wykończone są specjalnymi aplikacjami odblaskowymi, które mają zapewniać wyższy poziom bezpieczeństwa pracy, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych. Co warte podkreślenia, robocze produkty odzieżowe Goodyear posiadają specjalne atesty – są zgodne z określonymi prawem normami jakości wykonania, a to jest najlepszą gwarancją ich trwałości, wytrzymałości i użyteczności podczas pracy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.24 / 5.00 17 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-06-13
  ok.
  2020-12-20
  Polecam
  pixel