Cofra

( ilość produktów: 3 )

Jeśli szukasz wygodnych, modnie skrojonych butów spełniających określone normy bezpieczeństwa pracy, postaw na oryginalne obuwie robocze włoskiej marki Cofra. Firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznego obuwia dedykowanego osobom pracującym w trudnych warunkach, w tym leśnikom, pilarzom, myśliwym, ogrodnikom, rolnikom czy dekarzom.

Półbuty i trzewiki bezpieczne

Oferta firmy Cofra obejmuje dziesiątki modeli półbutów i trzewików roboczych damskich i męskich, w szerokim wyborze rozmiarów i wersji kolorystycznych. Są to profesjonalne buty robocze, a zatem spełniają określone normy jakości wykonania. W zależności od wybranego modelu buty wyposażone zostały w szereg rozwiązań, które wpływają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa pracy. Jednym ze sztandarowych przykładów tego typu zabezpieczenia są wzmacniane, najczęściej stalowe noski instalowane w przedniej części cholewy, które mają ochraniać palce stóp przed stłuczeniami i innymi rodzajami urazów mechanicznych, z przypadkowym rozcięciem, zmiażdżeniem lub złamaniem palców włącznie. Podeszwy butów Cofra wykonane są z materiałów nieprzemakalnych, bardzo często są to podeszwy antyprzebiciowe, wykończone grubym protektorem, który odpowiada za poprawę przyczepności butów na grząskim i śliskim podłożu. Wiele modeli butów Cofra jest także w pełni wodoszczelna.

Obuwie wodoodporne

Specyficznym modelem obuwia Cofra, niezwykle dopracowanym pod względem estetycznym i praktycznym, są kalosze robocze. Buty tego typu chronią nie tylko przed wilgocią, ale do pewnego stopnia także przed zimnem i różnego rodzaju zagrożeniami związanymi z chodzeniem po grząskim, nierównym terenie. Takie obuwie posiada zatem te same rodzaje zabezpieczeń jak klasyczne buty robocze. W wielu modelach kaloszy Cofra znajdziemy twarde, antyprzebiciowe podeszwy i wzmacniane, nierzadko stalowe noski, co ma chronić stopy przed typowymi zagrożeniami, z jakimi można spotkać się w miejscu pracy.

Oczywiście wszystkie modele butów Cofra posiadają specjalne atesty – spełniają przewidziane prawem normy jakościowe i przeznaczone są do specyficznych zastosowań roboczych.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.24 / 5.00 17 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2022-01-13
  ok
  2020-10-23
  Bardzo dobra obsługa
  pixel