Reis

( ilość produktów: 264 )

Poznaj bogatą kolekcję profesjonalnych produktów BHP oferowanych przez renomowaną markę REIS Workwear. Firma specjalizuje się w produkcji obuwia, odzieży i różnego rodzaju akcesoriów tj. rękawice robocze, paski, szelki bezpieczeństwa, maski ochronne i wielu innych.

W trosce o bezpieczeństwo dłoni

Wśród wielu różnorodnych produktów BHP marki REIS Workwear, na szczególne wspomnienie zasługują przede wszystkim profesjonalne modele rękawic ochronnych dedykowanych zastosowaniom ogólnym i specjalistycznym. W ofercie firmy znajdziemy m.in. elastyczne i wytrzymałe rękawice nylonowe, rękawice z dzianiny poliestrowej z nakrapianiem PCV od wewnętrznej strony dla zwiększenia siły chwytu, klasyczne rękawice bawełniane i z domieszką tkaniny spandex (dla lepszego dopasowania do dłoni), rękawice powlekane nitrylem, spienionym lateksem i innymi materiałami o właściwościach izolujących, nieprzepuszczalne rękawice z neoprenuskóry naturalnej i mnóstwo innych. Wszystkie rodzaje rękawic marki REIS Workwear to produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie, dużą trwałością.

Pełne zabezpieczenie pracownika

Produkty marki REIS Workwear pozwolą na pełne wyposażenie indywidualne niemal każdego pracownika i to niezależnie od charakteru wykonywanych przez niego prac. Na ofertę firmy składają się bowiem nie tylko wspomniane już wcześniej rękawice ochronne, ale także profesjonalna odzież robocza i wysokiej jakości obuwie robocze wykonane z odpowiednio dobranych materiałów, charakteryzujące się wzmocnioną konstrukcją, a co za tym idzie, zwiększoną trwałością i wyższym poziomem oferowanego zabezpieczania indywidualnego dla osób wykonujących różne rodzaj prac. Wśród dostępnych modeli obuwia REIS Workwear znaleźć można m.in. nieprzemakalne buty z PCV o wysokiej cholewie sięgającej połowy goleni, bezpieczne buty ze skóry bydlęcej, ze wzmocnionymi noskami i antyprzebiciową, olejoodporną podeszwą czy lekkie buty robocze o sportowym kroju, wygodne w codziennym użytkowaniu, ale wyposażone w stalowe noski dla poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.24 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-17
OK. POLECAM
2020-07-05
Ok
pixel