Kurtki ostrzegawcze - kiedy i dla kogo?

2018-06-15
Kurtki ostrzegawcze - kiedy i dla kogo?
Praca w przestrzeni publicznej, w której odbywa się ruch kołowy, działania prowadzone po zmierzchu lub w warunkach złej widoczności, przebywanie i organizowanie robót budowlanych, budowa dróg, koordynowanie transportu to nieliczne przykłady sytuacji, w których posiadanie kurtki ostrzegawczej stanowi warunek konieczny. Bez względu na branżę zatrudnienia, zaopatrzenie w odzież, która zwiększy widoczność, jest niezbędne, by pozostać chronionym. Bowiem ten, kto pozostanie widoczny dla innych uczestników ruchu, zadba świadomie o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo pozostałych uczestników. Dlatego wysokiej jakości kurtek ostrzegawczych nie mogło zabraknąć w naszym sklepie internetowym.


Kurtki dla robotników drogowych i budowlanych – zalety

Kurtki wykonane z poliestru, polaru, nylonu czy powleczeniem PCV są dostępne w rozmaitych fasonach, rozmiarach i kolorach (fluorescencyjnej żółci lub pomarańczy), zapewniając dużą widoczność w sytuacjach tego wymagających. Ich solidność i duża odporność na zużywanie, zaobserwowane nawet podczas intensywnego noszenia i prania, pozwalają na eksploatację, co docenią robotnicy budowlani czy drogowcy. Modele krótkie, jak i długie, należycie chroniące przed przeciągami, wzbogacone w funkcjonalne kieszenie, w których możliwe jest przechowywanie niezbędnych narzędzi, aby zawsze mieć je pod ręką to cechy równie ważne, gdy pracuje się w trudnych warunkach atmosferycznych, organizując ruch wahadłowy czy budowę wiaduktów. Kurtki dla robotników budowlanych i drogowych są funkcjonalne, a dzięki zastosowanym elementom odblaskowym, bezpieczne. Wykonane w formie specjalnych odblaskowych taśm i lamówek, umiejscowione w najbardziej strategicznych miejscach ubioru, elementy odblaskowe mogą nie tylko uratować zdrowie, ale w wielu przypadkach także życie. Kurtki ostrzegawcze zapewniają poziom widoczności, także w warunkach skrajnych. Kolekcja kurtek marki Leber& Hollman posiada wiele modeli, spełniających wymogi narzucane przez prawo. Te kurtki ochronne z wewnętrzną membraną i kołnierzem na stójce, zapewnią komfort, swobodę ruchów i wysoki poziom widoczności, co docenią choćby pracownicy budowlani. Te wykonane z materiału SOFTSHELL, zapewniającego optymalną ochronę przed wiatrem z odsuwanymi rękawami – pozwolą wykorzystać kurtkę ochronną na wiele sytuacji, także w warunkach zmiennej pogody, zapewniając właściwy poziom widoczności.


Kurtki ostrzegawcze na każdą pogodę

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca wykonywana na zewnątrz, w okresie jesienno-zimowym, nakłada konieczność utrzymania należytego komfortu termicznego. A ten zapewniają specjalistyczne, ocieplane okrycia wierzchnie, sprawdzające się podczas największych chłodów. Nie tylko zabezpieczają one przed niskimi temperaturami, ale również przed wiatrem i deszczem. Kurtki wykonane z oddychających, wodoodpornych i termoizolacyjnych materiałów, są wyjątkowo wygodne – nawet podczas długotrwałego użytkowania. Obecność pasów odblaskowych zapewnia należyty poziom bezpieczeństwa – podczas każdych warunków atmosferycznych. Okrycia wierzchnie marki Urgent: kurtka zimowa z polarem żółta i kurtka zimowa z polarem pomarańcz, dzięki zastosowanych w nich podszewkach polarowej i softshellowej tkaninie, będą dbać o optymalny komfort ciepła robotników podczas prac przy układaniu nowych odcinków drogi czy budowie biurowca, chroniąc przed mrozem czy silnym wiatrem...
Zaufane Opinie IdoSell
4.24 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-13
ok.
2022-01-13
ok
pixel